خدمات

خدمات

خدمات مشاوره و هدایت تحصیلی

این مؤسسه با برخورداری از کادری مجرب و تیم کارشناسی خود در خدمت شما عزیزان در زمینه چالش های تحصیلی پیش رویتان در مقاطع مختلف مانند انتخاب رشته کنکور و هدایت تحصیلی در دانشگاه های داخل و خارج از کشور با توجه به توانمندی و علاقه شما می باشد.

معرفی دانشگاه های برتر دنیا

یکی از فعالیت های این موسسه انتخاب رشته و مشاوره دانش پذیران برای دانشگاه های برتر دنیا و کشورهای هدف از جمله روسیه/ترکیه/مجارستان/نخجوان/ایتالیا/کانادا/لهستان/آلمان/چین/گرجستان/بلاروس می باشد.

این موسسه نمایندگی کالج دریس مجارستان‌ که یکی از بزرگترین دانشکده های مطرح دندانپزشکی در کشور مجارستان می باشد را دارد. و نمایندگی موسسه فومر ترکیه در ایران و‌ گیلان می باشد. این موسسه در کشور ترکیه چندین ساله که در زمینه های پذیرش دانشجو و‌ترجمه کتاب و کاریابی و اقامت کشور ترکیه فعالیت می کند.

برگزاری دوره های کوتاه مدت کاربردی

یکی از خدمات مؤثر مؤسسه، آموزش های کوتاه مدت با هدف ارتقای سطح دانش، بینش و توان علمی متقاضیان مرتبط با حوزه های علم و صنعت و ایجاد مهارت های شغلی در ایشان به جهت ایجاد کسب وکار و اشتغالزایی و بهره وری از نیروی انسانی کارآمد برای ایجاد درآمد و پرورش نیروی متخصص و خلاق و کارآمد و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار می باشد.

اخذ ویزای سرمایه گذاری و کار

مهاجرت سرمایه گذاری یکی از جدیدترین انواع مهاجرت است که به تازگی مورد توجه کشورها قرارگرفته است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در تعداد محدود از کشورها مانند انگلستان، قبرس، کانادا، استرالیا و … اجرا شده است. یکی از روش‌ های دیگر متداول مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا، مهاجرت کاری است. این مؤسسه با برخورداری از کادری مجرب و تیم کارشناسی خود در خدمت شما عزیزان در زمینه مشاوره های لازم جهت اخد ویزای سرمایه گذاری و کار می باشد.

اسکرول به بالا