درباره ما

درنیکاسهام کاسپین

درنیکا مهام کاسپین

موسسه غیرتجاری مشاوران درنیکا مهام کاسپین مفتخر است در زمینه های هدایت تحصیلی شما عزیزان به کشورهای ایتالیا، لهستان، کانادا، روسیه، ترکیه، مجارستان ،چین ،بلاروس ،گرجستان ،نخجوان و آذربایجان با همکاری موسسات معتبر در این کشورها و معرفی دانشگاه های برتر دنیا از بدو تصمیم گیری شما تا انتها در کنار شما عزیزان باشد.

مشاوره های تخصصی توسط کادر مجرب موسسه با تعیین وقت قبلی

موسسه غیرتجاری مشاوران درنیکا مهام کاسپین در سال ۱۳۹۹ تاسیس گردید. این موسسه وظیفه ی مشاوره تحصیلی دانشگاه های داخل و خارج از کشور در استان گیلان را بر عهده دارد. یکی از فعالیت های این موسسه انتخاب رشته و مشاوره ی دانش پذیران برای کشورهای هدف از جمله روسیه/ترکیه/مجارستان/نخجوان/ایتالیا/کانادا/لهستان/آلمان می باشد.

این موسسه نمایندگی کالج دریس مجارستان‌ که یکی از بزرگترین دانشکده های مطرح دندانپزشکی در کشور مجارستان می باشد را دارد. و نمایندگی موسسه فومر ترکیه در ایران و‌ گیلان می باشد. این موسسه در کشور ترکیه چندین ساله که در زمینه های پذیرش دانشجو و‌ترجمه کتاب و کاریابی و اقامت کشور ترکیه فعالیت می کند.

در ضمن مشاوره های سلامت رو‌ح و روان توسط جناب اقای دکتر فرمانبر(دکترا بهداشت و سلامت استاد دانشگاه گیلان) در این موسسه همه روزه انجام می شود.

این موسسه همچنین نماینده تام‌الاختیار دانشگاه سیاحان در گیلان می باشد که بزرگ ترین مرکز ارائه ی رشته های گردشگری و هتل داری و آشپزی بین المللی می باشد.

نماینده انحصاری کالج دریس مجارستان

نماینده انحصاری موسسه فومر ترکیه

نماینده انحصاری آکادمی اردم ترکیه

 

با ما به سرزمین رویاهایتان سفر کنید

مردم کانادا
اسکرول به بالا